
Машина на радіокеруванні підсвічування гумові шини акумулятор автоматичне закриття дверей Чорний (2119)
1 431 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6976156081184
Відчуйте справжній драйв із цим ретро-автомобілем! Він не тільки вражає своїм класичним дизайном і фарами з підсвічуванням, але й має унікальну функцію – затиснувши кнопку на пульті, двері автоматично зачиняються, як у справжньому автомобілі!
Можна відчути себе справжнім гонщиком, керуючи цією потужною іграшкою. З цим авто кожен маневр буде неймовірно захоплюючим, а кожен рух – як у реальному житті!
Особливості:
- Розміри машинки: 35х13х9, 5 см;
- дизайн у стилі ретро;
- Гумові шини;
- рухи: вперед/назад, вліво/вправо;
- Машинка працює від акумулятора 3.7V, який разом з кабелем USB доданий в комплект;
- пульт керування 27 MHZ працює від 2-х батарейок типу АА (у комплект не додано);
- двері машини автоматично зачиняються, якщо затиснути кнопку на пульті;
- фари підсвічуються під час руху вперед;
- Машинка виконана з якісного та безпечного пластику.
Розміри/габарити
- Довжина (см):
35 см
- Ширина (см):
13 см
- Висота (см):
9.5 см
Розмір упаковки:
43 см × 22 см × 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 9 мм |
- Ціна: 1 431 ₴








