Самокат Skyper MAXI – відмінний варіант для прогулянок та активного проведення часу! Він безпечний, оформлений у чудовому яскравому дизайні та зручний як для дитини, так і для батьків.
Алюмінієвий руль самокату комплектується гумовими накладками, які не дають рукам дитини зісковзувати з нього. Також він має можливість регулюватися по висоті. Крім цього, дана модель самокату отримала функцію нахиленого повороту руля, а за допомогою спеціальної кнопки його легко можна від'єднати.
Шляхом триколісної конструкції та здвоєного заднього колеса, самокат досить безпечний і стійкий. Колеса самокату виконані з поліуретану, що робить катання безшумним. Якісні підшипники типу ABEC-7 сприяють швидкій та комфортній їзді. Під час катання кожне колесо світиться червоним, синім та зеленим кольором.
Пластмасова дека самокату виконана із міцного матеріалу та кріпиться до рами. Самокат витримує навантаження до 60 кг.
Для більшої безпеки, самокат оснащений наступним ножним гальмом (step-on brake), який розміщений над задніми колесами.
Характеристики:
• Розміри самокату:
Ширина деки – 14 см;
Мінімальна висота керма від підлоги – 67 см, максимальна висота керма – 90 см;
• Розміри коліс:
Передні колеса: діаметр – 12 см; ширина – 3 см;
Задні колеса: діаметр – 8 см, ширина – 2.4 см.
• Матеріали:
Рама та руль – алюміній,
Дека – пластик,
Колеса – поліуретан.
Вес самокату – 2.6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyper |
| Кількість коліс | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,6кг |
| Вік | 3+ |
| Діаметр коліс | 4.7" (12 см) |
| Колеса | пу |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Метал,Пластик |
| Особливості | З підсвіткою |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розміри | ,Ширина деки – 14 см;,,Мінімальна висота керма від підлоги – 67 см, максимальна висота керма – 90 см;,,• Розміри коліс:,,Передні колеса: діаметр – 12 см, ширина – 3 см;,,Задні колеса: діаметр – 8 см, ширина – 2.4 см. |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ніжні |
| Колір | Салатовий, Чорний |
- Ціна: 920 ₴









