
Самокат двоколісний Skyper Unic ручне дискове гальмо одне переднє амортизатор Помаранчевий (UN-25002)
1 687 ₴
- Немає в наявності
- Код: 885623
Рама самокату виготовлена із міцної сталі, стійкої до механічних навантажень.
Висоту керма можна відрегулювати відповідно до зростання користувача. Поліуретанові колеса оснащені високоякісними стійкими до зносу підшипниками. Для уповільнення ходу або екстреної зупинки передбачено ножне гальмо, розташоване над заднім колесом, а також ручне дискове гальмо заднього колеса. Механізм складання дозволяє надати самокату компактного вигляду, що значно спрощує його транспортування.
особливості:
- Передній амортизаційний блок;
- крила над колесами;
- легка система збирання;
- Зручні гумові грипси;
- наклейка на деку – наждак;
- Підніжка із пружинкою.
Характеристики:
- Великі поліуретанові колеса діаметром 200мм;
- жорсткі пластикові диски;
- Висота керма регулюється від 88 см до 102 см, з фіксацією в 3х положеннях;
- ширина керма – 35 см;
- Розмір деки - 54 х 12.5 см; корисна довжина деки – 33 см;
- Висота листа від підлоги - 10 см;
Вік – від 6 років
Зріст – 1.45 см до 1.95 см.
Максимальне навантаження – 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5000 |
| Вага в упаковці, кг | 5,0 |
| Вік | 13 років,9 років, 12 років,8 років, 11 років, 10 років,6 років,7 років |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (див) | 78 |
| Діаметр коліс | 200 мм |
| Додаткові характеристики | — передній амортизаційний блок;, — крила над колесами;, — легка система складання;, зручні гумові грипси;, — наклейка на деці — наждак;, — підніжка з пружинкою. |
| Колеса | переднє та заднє 200 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Метал |
| Особливості | З амортизатором, З гальмами, з регулюванням висоти |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Розміри | висота керма регулюється від 88 см до 102 см, з фіксацією в 3 положеннях;, ширина керма — 35 см;, розмір деки — 54 х 12.5 см; корисна довжина деки — 33 см;, — висота деня від підлоги — 10 см; |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ручне гальмо, заднє ножне |
| Ширина в упаковці (см) | 33 |
- Ціна: 1 687 ₴






