Самокат iTrike з алюмінієво-сталевою рамою допоможе дитині весело та з радістю проводити час, сприятиме розвитку координації рухів та вмінню тримати рівновагу. Він надійний та зручний у використанні. Самокат обладнаний ножним гальмом.
Характеристики дитячого самокату iTrike
Самокат відноситься до трюкових.
Рама самокату виготовлена з алюмінію зі сталлю.
Ручки покриті матеріалом, що протиковзає.
Обладнаний двома колесами, виготовленими з поліуретану.
Має заднє ножне гальмо.
Висота керма: 86 см.
Ширина керма: 46 см.
Діаметр коліс: 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Кількість коліс | 2 |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4500 |
| Вага в упаковці, кг | 4,5 |
| Вік | 13 років; 14 років; 9 років; 12 років; 8 років; 11 років; 10 років; 6 років; 7 років |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (див) | 77 |
| Діаметр коліс | 110 мм |
| Додаткові характеристики | Кермо з хромолібденової сталі,; Дека — алюміній; |
| Колеса | 110 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Метал |
| Особливості | З поворотним кермом |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гальма | Ножні гальма |
| Ширина в упаковці (см) | 34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 636 ₴
