Двоколісний самокат від "Skyper" - призначений для активного відпочинку дитини та стане чудовим міським транспортним засобом.
Міцна конструкція з алюмінію та сталі здатна витримувати великі навантаження.
Конструкція самокату компактна, складна та зручна для перенесення, форма керма – пряма.
Особливості моделі:
- сталевий ножний гальмо на задньому колесі;
- Кольорові гумові грипси;
- Складна конструкція;
- Пластикові диски коліс;
- наклейка на деку - наждак.
Характеристики самокату:
- великі колеса PU – 200мм;
- підшипники – ABEC 7;
- висота керма регулюється – від 88 см до 98 см;
- розміри листа – 53 х 12 см; Корисна довжина листа – 35 см;
- Висота листа від підлоги - 7 см;
- матеріал рами – алюміній;
- ніжне гальмо на задньому колесі;
- захисне крило на передньому колесі;
- складана підніжка – 8 см;
Максимальне навантаження: 70 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6+ |
| Особливості | З амортизатором; З гальмами; З регулюванням висоти |
| Матеріали | Полиуретан |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діаметр коліс | 200 мм |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Додаткові характеристики | великі колеса PU — 200 мм; ; - підшипники — ABEC 7;; - висота керма регулюється — від 88 см до 98 см;; - розміри дека — 53 х 12 см; Корисна довжина дека — 35 см;;; - висота дека від підлоги — 7 см;;;; - матеріал рами — алюміній;; |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Колеса | 200 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Гальма | ручний, ножний |
- Ціна: 1 849 ₴





