
Самокат трюковий iTrike колеса PU 110 мм алюм+сталь HIC Чорно-жовтогарячий (SR 2-067-4-BOR)
1 534 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3650014
Дитячий трюковий самокат iTrike SR2-067-4 - має широку підніжку, яка прикрашена стильним та оригінальним малюнком, самокат має просте та зручне керування, для їзди на ньому дитині потрібно стати на підніжку та відштовхуватися ногою від дороги.
Дитячий трюковий самокат iTrike SR2-067-4 є гарним, якісним і зручним самокатом, їзда на якому гарантує дитині відмінний настрій, дана модель виконана з матеріалів високої якості, що гарантує виробу довгий термін служби.
Дитячий трюковий самокат iTrike SR2-067-4 підходить для виконання різних трюків і розворотів, що робить катання на самокаті ще цікавішим, ця модель має міцне сталеве кермо з ковзними ручками для максимально зручного хвату.
Загальні характеристики:
Вікова група: від 6 років
Тип: Самокат трюковий
Виробник:
Бренд: iTrike
Країна виробник: Китай
Конструкція:
Максимальна висота, см: 83
Максимальне навантаження, кг: 100
Матеріал: алюміній+сталь
Розмір платформи, див: 32х10,5
Гальмо: ножний (задній)
Колеса:
Діаметр задніх коліс, см: 110
Діаметр передніх коліс, см: 110
Кількість коліс, шт.: 2
Матеріал коліс: поліуретан
HIC система
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6+ |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діаметр коліс | 110 мм |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Додаткові характеристики | Кермо з хромолібденової сталі,; Дека — алюміній; |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колеса | 110 мм |
| Гальма | Ножні гальма |
- Ціна: 1 534 ₴
