
Самокат трюковий iTrike поліуретанові колеса 110 мм Чорно-жовтогарячий (SR 2-067-4-OR)
1 431 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5345248005
+380 (97) 736-33-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Самокат трюковий підлітковий iTrike - чудовий варіант як для екстремального катання, так і для прогулянок. Завдяки міцній посиленій металевій рамі та міцним матеріалам витримує навантаження до 100 кг. Кермо прокручується на 360 градусів, що дозволяє виконувати трюки. Над заднім колесом розташоване ножне гальмо. Труковий самокат для екстремального катання.
Для дітей віком від 8 років
Максимальне навантаження: 100 кг
Поліуретанові колеса: 110 мм
Ширина керма: 47 см
Матеріал коліс - ПУ
Кількість коліс – 2 шт
Висота керма – 83 см.
Підніжка: 50/31-10 см
Матеріал самокату - алюміній та сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип | Трюковий |
| Конструкція | Цілісна |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал рами | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса | 110.0 |
| Вік | 8+ |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діаметр коліс | 110 мм |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Додаткові характеристики | Кермо з хромолібденової сталі,; Дека — алюміній; |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колеса | 110 мм |
| Гальма | Ножні гальма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 431 ₴