
Самокат двоколісний Best Scooter передній амортизатор сталевий кермо Зелений (R-12005)
1 330 ₴
- Немає в наявності
- Код: 89689653
Самокат має передній амортизатор, алюмінієву міцну основу (дека), сталеве кермо.
Гальмо самоката здійснюється ножним гальмом при натисканні на алюмінієве крило заднього колеса.
Кермо регулюється в 3-х положеннях, завдяки цьому Ви легко підберете комфортну висоту для себе або дитини. М'які гумові грипси забезпечать неймовірно комфортне та впевнене керування, оскільки руки дитини не зісковзнуть з основи.
Самокат має зручну систему складання, його зручно зберігати та транспортувати.
Характеристики:
- поліуретанові колеса;
- переднє колесо 145 мм; заднє 145 мм;
- Висота керма регулюється в 3-х положеннях;
- мінімальна висота керма від підлоги – 68 см;
- максимальна висота керма від підлоги – 89 см;
- Висота листа від підлоги - 8 см;
- Довжина деки - 54.5 см, корисна довжина деки - 34.5 см.
Вік – від 5 років
Максимальне навантаження – 60 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 145 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | від 5 років |
| Дитячий вік | от 5лет |
| Матеріали | сталь |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | ; ; |
| Максимальне навантаження, кг | 60 кг |
- Ціна: 1 330 ₴




