Більярд 8818 - настільна гра для тренування вашого малюка. Вона призначена для розвитку уваги, логіки, координації та моторики дитини. Цей ігровий комплект має великих розмірів ігрове поле 50*37см і встановлюється на ніжках . Таку гру зручно розмістити на підлозі в дитячій та будь-якій рівній поверхні. Виконана з екологічних та не токсичних матеріалів, не має гострих кутів.
У наборі:
- 2 киї;
- 15 куль;
- трикутник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різнобарвний |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір | Розмір ігрового поля: 67*32 см |
| Комплектація | - 2 кії; - 15 куль; - трикутник |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість гравців | 2 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | Розмір ігрового поля: 67*32 см |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | Розмір ігрового поля: 67*32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴
