Двоколісний самокат від "Skyper" - призначений для активного відпочинку дитини та стане чудовим міським транспортним засобом.
Міцна конструкція з алюмінію та сталі здатна витримувати великі навантаження.
Конструкція самоката компактна, може складатися та зручна для перенесення, форма керма – пряма.
Особливості моделі:
- сталевий ножний гальмо на задньому колесі;
- Кольорові гумові грипси;
- конструкція, що складається;
- Пластикові диски коліс;
- наклейка на деку - наждак.
Характеристики самокату:
- великі колеса PU – 200 мм;
- підшипники – ABEC 7;
- висота керма регулюється – від 88 см до 98 см;
- Розміри деки - 53 х 12 см;
- Корисна довжина листа - 35 см;
- Висота листа від підлоги - 7 см;
- матеріал рами – алюміній;
- нижнє гальмо на задньому колесі;
- захисне крило на передньому колесі;
- складана підніжка – 8 см;
Максимальне навантаження – 70 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Міський |
| Особливості | Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Конструкція | Складана |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал рами | Сталь |
| Кількість коліс | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3+ |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діаметр коліс | 200 мм |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | - висота керма регулюється — від 88 см до 98 см;;; - розміри деки — 53 х 12 см;;; — корисна довжина дені — 35 см; |
| Максимальне навантаження, кг | 70 кг |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Колеса | переднє та заднє 200 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Додатковий текст | - сталеве ножне гальмо на задньому колесі;;; - кольорові гумові грипси;; - складана конструкція;;; - пластикові диски коліс;;; - наклейка на дені — наждак. |
| Гальма | Ручне гальмо |
| Максимальне навантаження | 70 |
| Стан | Нове кг |
| Діаметр колеса | 200.0 |
| Вікова група | Дитяча кг |
- Ціна: 1 688 ₴









