Лялька у наборі Defa 8444 підходить для дітей віком від 3 років. Ваша дитина завжди буде радий такому подарунку. Виготовлена з якісного пластику та поліестеру, упакована в коробку.
Характеристики:
Тип: лялька
Вік від 3 років
У комплекті з лялькою йде ванна22см, вбрання, рушник.
Упаковка: коробка
Довжина ляльки: 29 см
Розмір упаковки: 28,5-27-11см
Виробник: Defa
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 258г |
| Висота ляльки | 29 см |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Інтерактивна | Немає |
| Комплектація | У комплекті з лялькою йде ванна22 см, вбрання, рушник. |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Розмір упаковки, див | 28,5-27-11см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ляльки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴
