
Самокат трюковий Best Scooter алюмінієвий диск та дека колеса PU d=10 см чорно-червоний (BS-90277)
1 365 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7895
Самокат трюковий Best Scooter BS-90277 - це новинка для досвідчених райдерів-початківців!
Цей самокат відноситься до типу трюкових і має ряд відмінностей від звичайних у конструкції, матеріалах та розмірах.
1. Конструкція максимально спрощена. Рульовий хомут із трьома болтами надійно фіксує рульову стійку самоката з його рамою.
2. Раму цього самокату посилено і виготовлено з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видно зварні шви.
3. Колеса моделі, як і належить трюковому самокату, маленькі в діаметрі (всього 10 см) з великою жорсткістю, також виконані з алюмінію.
4. Підшипник типу ABEC 7 робить самокат по-справжньому швидкісним та зручним для розгону при виконанні трюків.
5. Досить довгий вузький лист покритий спеціальною шкіркою, яка забезпечить краще зчеплення ноги райдера з нею.
6. Накладки на кермо, тобто грипси, у цього самокату виконані з міцного матеріалу, що не ковзає.
Матеріали:
Конструкція – 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
Колеса – PU (поліуретан);
Диски коліс – високоміцний алюміній;
Ручки – гума.
розміри:
Висота керма від підлоги – 85 см, від листа – 77,5 см, ширина керма – 50,5 см;
Деко - 48 х 10 см;
Діаметр колеса – d = 10 см, ширина – 3 см.
Максимальне навантаження – 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | від 5 років |
| Матеріали | Полиуретан; Метал |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діаметр коліс | 10см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Додаткові характеристики | Конструкція — 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;; Колеса – PU (полиуретан);; ; Диски коліс — високоміцний алюміній; Ручки — гума. |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | Висота керма від підлоги — 85 см, від дека — 77,5 см, ширина керма — 50,5 см; Деко — 48 х 10 см; Діаметр колеса — d = 10 см, ширина — 3 см. |
| Максимальне навантаження, кг | 80 кг |
| Продавець гарантує упаковку | + |
| Колеса | 100 мм. |
| Харчування | - |
| Гальма | Ножні гальма |
- Ціна: 1 365 ₴

