Лялька підходить для дітей віком від 3 років.
Ваша дитина завжди буде радий такому подарунку. Виготовлена із якісного пластику, упакована в коробку.
Характеристики: Тип: лялька шарнірна
Вік від 3 років
Матеріал: пластик
Розмір упаковки: 32,5 х6, 5 см
Упаковка: коробка
Комплектація: Лялька 29 см Аксесуари
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага в упаковці, кг | 258г |
| Висота ляльки | 29 см |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Інтерактивна | Немає |
| Комплектація | Лялька 29 см Аксесуари |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Розмір упаковки, див | 32,5х6,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ляльки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴
