
Самокат двоколісний Skyper ручне гальмо колеса PU 200мм підстаканник Фіолетовий (SY-06265)
2 110 ₴
- Немає в наявності
- Код: 45124
Рама самокату виготовлена із міцного алюмінію, стійкого до механічних навантажень.
Висоту керма можна відрегулювати відповідно до зростання користувача.
Поліуретанові колеса оснащені високоякісними стійкими до зносу підшипниками.
Для уповільнення ходу або екстреної зупинки передбачено ножне гальмо, розташоване над заднім колесом, а також ручне гальмо.
Механізм складання дозволяє надати самокату компактного вигляду, що значно спрощує його транспортування.
особливості:
- анодоване фарбування;
- Передній амортизаційний блок;
- крила над колесами;
- легка система збирання;
- Зручні гумові грипси;
- підсклянник;
- наклейка на деку – наждак;
- Підніжка із пружинкою.
Характеристики:
- великі поліуретанові колеса діаметром 200 мм;
- жорсткі пластикові диски;
- Висота керма регулюється від 88 см до 102 см, з фіксацією в 3х положеннях;
- ширина керма – 36 см;
- Розмір деки - 54 х 12.5 см; корисна довжина деки – 33 см;
- Висота листа від підлоги - 10 см;
Вік – від 5 років
Зріст – 1.45 см до 1.95 см.
Максимальне навантаження -ndash; 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 200 мм |
| Додатковий текст | анодоване фарбування;nn-передній амортизаційний блок;nn- крила над колесами;nn- легка система складання;nn-зручні гумові грипси;n-підсклянник;nn-наклейка на деці — наждак;n-підніжка з пружинкою. |
| Колеса | переднє та заднє 200 мм |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Особливості | З гальмами; З регулюванням висоти |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Розміри | Висота керма регулюється від 88 см до 102 см;n• Ширина керма 40 см;n• Розміри деки: 53 х 10.5 см;n; Корисна довжина деки: 30 см; |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ручне гальмо |
- Ціна: 2 110 ₴

