Масажний обруч гімнастичний хула-хуп PROFI M 0251
Опис :
Масажний обруч M 0251 - продуктивний мультитренажер з метою зниження ваги. При кружлянні гімнастичного обруча, через масажну дію, активуються мускулатура живота, спини, стегнової частини та сідниць.
Тренування з обручем масажером дадуть можливість легко і швидко звільнитися від надлишкових жирових відкладень, збільшувати м'язи і підвищувати активність.
Зробити талію стрункішою досяжно, необхідно щодня обертати обруч PROFI M 0251.
Заняття з цим обручем є функціональне тренування, оскільки діють одночасно ряд груп м'язів: прес, область таза, м'язи тулуба і спини.
Повертаючи обруч, Ви стимулюєте надходження крові до органів травлення та прискорюєте його роботу. Такого роду масаж просто важливий людям, які ведуть спосіб життя, що сидить. Масажний обруч M 0251 посилює серцево-судинну організацію, доводить до досконалості координацію та підвищує стрункість хребта.
Обруч не слід обертати якщо у вас проблеми з нирками або генікологічні захворювання.
Щоб розглянути ефекти вже через 8 тижнів, доцільно працювати щодня не менше по 20 хв.
Обруч має найяскравіший сучасний дизайн.
Матеріал: пластик;
Вага: 1,4 кг;
Діаметр: 98 см;
Розмір коробки: 42 х 24 х 7 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Кількість секцій | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (Кг) | 1,4 |
| Вид | Насадки на обруч; Гімнастичні; Масажні |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Габарити упаковки | 42 х 24 х 7 см. |
| Діаметр окружності | 98см |
| Діаметр окружності обруча | 98см |
| Діаметр окружності обруча, см | 98см |
| Діаметр окружності, см | 98см |
| Додаткові характеристики | розбірна конструкція, що складається з 8 секцій. |
| Матеріали | Пластик |
| Розміри | Коробка 42 х 24 х 7 см. |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 582 ₴



