Лялька 99240 — чудова господиня, яка піклується про свою маленьку донечку. У неї все необхідне завжди під рукою. Ванні меблі виготовлені в стильному дизайні та обладнані всім необхідним для правильного догляду за собою та дівчатка: - тумба з умивальником і великим дзеркалом; - Ванні предмети. Захопливі рольові ігри з сюжетом дуже популярні серед дівчаток! Такий ігровий набір розвиватиме фантазію, уяву та з дитинства прив'яже любов до ладу та гігієни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 500 |
| Вік | 3+ |
| Висота в упаковці (см) | 32см |
| Висота ляльки | 29 см |
| Глибина в упаковці (див) | 6 см |
| Дитячий вік | 5 років; 3 роки. 6 років; 7 років; 4 роки |
| Інтерактивна | Немає |
| Комплектація | лялька, пупс, тумба з умивальником і великим дзеркалом, ванні предмети |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Розмір упаковки, див | 22 см х 6 см х 32 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ляльки з аксесуарами; Ляльки |
| Ширина в упаковці (см) | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597 ₴
