Якщо ви придбаєте набір Лялька з аксесуарами DEFA 8088, то отримаєте не тільки симпатичну вагітну лялечку, а й у додання її сім'ї й багато різних аксесуарів. Набір DEFA 8088 стане улюбленою іграшкою вашої малечі. Тут ви знайдете світловолосу лялечку з круглим животиком (відь вона очікує малюка!), її чоловіка, дитини, гарну рожеву коляску, сумочку, гребінець, пляшечки із соком і багато іншого. Лялькове сімейство — чудовий подаруночок для дівчинки віком від трьох років. Розміри упакування: 41Х34Х6,5см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa Lucy |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 600 |
| Вік | 3+ |
| Висота в упаковці (см) | 34 см |
| Висота ляльки | 29 см |
| Глибина в упаковці (див) | 6,5 |
| Дитячий вік | 5 років; 3 роки. 6 років; 7 років; 4 роки |
| Додаткові характеристики | Демонстраційно-відкрита |
| Інтерактивна | Немає |
| Комплектація | Лялька, кЕН, пупс, коляска, аксесуари |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Розмір упаковки, див | 41Х34Х6,5см. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ляльки з аксесуарами; Ляльки |
| Ширина в упаковці (см) | 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴
