
Піаніно дитяче ТК Group Коала підсвітка, українська озвучування вивчення алфавіту, мелодії тріскачка Бірюзове
436 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83576-1
Мультифункціональна розвивальна коала від "TK Union Group" не просто викличе бурю позитивних емоцій, а й дасть змогу в захопливій ігровій формі вивчити літери та розкрити музичний талант!
Особливості:
- піаніно виготовлене в оригінальному дизайнерському рішенні — у формі милої коали;
- яскраві світлові та чудові звукові ефекти;
- дзвінка тріскачка та намистини з фактурною поверхнею;
- веселі пісеньки українською мовою;
— прозорий м'ячик, що обертається, із дрібними кульками.
У процесі захопливих ігор малюк розвине пам'ять, творче та логічне мислення, покращить дрібну моторику та вивчить літери.
Музичне піаніно-коалу обладнано різноманітними ігровими елементами:
- колесо-трещотка;
- м'ячик, що обертається, із грімими елементами;
- 3 кільця з фактурною поверхнею;
- книжка-перевертень обладнана 2 режимами:
1. “Давай пограємо, зіграй свої власні мелодіі”.
— 5 різнобарвних клавіш піаніно активують ноти "do, re, mi, fa, so", а під час повторного натискання відтворюється весела мелодія.
2. “Вивчаємо літери”.
- 5 різнобарвних клавіш піаніно під час натискання озвучують літери.
Звукові функції іграшки доповнюються приємною мерехтливою підсвіткою.
Піаніно працює від 2 батарейок типу "АА" — до комплекту не входять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вид | Розвивання ігрових центрів |
| Вік | 1+ |
| Висота в упаковці (см) | 21см |
| Дитячий вік | 3 роки. 1 рік; 2 роки |
| Особливості | Інтерактивні Музичні |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Розміри | 1 |
| Розміри іграшок | 18х21см |
| Розмір упаковки | 21x25см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Елементи живлення | 2 х АА |
- Ціна: 436 ₴

