
Самокат триколісний Best Scooter 5 в 1 з додатковими колесами та захисним бампером Чорний (LS-71100)
1 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: 874568784
Дитячий самокат Best Scooter 5в1 призначений спеціально для малюків! Завдяки наявності зручного сидіння, підніжок та ручки батьківського контролю, навіть найменші дітки почуватимуться комфортно під час прогулянки.
особливості:
• Додаткові поворотні колеса;
• Алюмінієве Т-подібне кермо;
• Регулювання висоти керма;
• Ручки виконані з якісної гуми з рельєфним візерунком;
• Похилий поворот керма;
• Ручка батьківського контролю (висота регулюється);
• Захисний бампер;
• Підніжки;
• Сидіння, спинка, кошик, підніжки та ручка батьківського контролю – знімні, та виготовлені з високоміцного зносостійкого пластику;
• Ніжне гальмо (step-on-brake), розташоване над заднім колесом;
• 2 види коліс. Два передні світяться і виготовлені з поліуретану (PU), а заднє - з полівінілхлориду (пластика PVC);
Характеристики:
• Розміри самокату:
Довжина деки – 54 см;
Ширина деки – 14 см;
Мінімальна висота керма від підлоги – 63 см, максимальна висота керма – 72 см;
Довжина керма – 26 см, діаметр ручок – 3.5 см;
Мінімальна довжина ручки батьківського контролю – 75 см; максимальна – 85 см.
Мінімальна висота сидіння від підлоги – 27 см; максимальна – 32 см.
• Розміри коліс:
Передні колеса PU: діаметр – 12 см, ширина – 3 см;
Заднє колесо PVC: діаметр – 9 см, ширина – 4 см.
Вага самокату 4,35 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 5 років,3 роки,1 рік,2 роки,4 роки |
| Особливості | З кошиком, із сидінням, З підсвіткою, З батьківською ручкою керування |
| Матеріали | Метал,Пластик |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Додаткові характеристики | Додаткові поворотні колеса;,• Алюмінієве Т-подібне кермо;, • Регулювання висоти керма;, • Ручки виготовлені з якісної гуми з рельєфним візерунком;, • Похилий поворот керма;, • Ручка батьківського контролю (висота регулюється);• Захисний бампер; |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Розміри | Передні колеса PU: діаметр — 12 см, ширина — 3 см;, Заднє колесо PVC: діаметр — 9 см, ширина — 4 см. |
| Ширина в упаковці (см) | 31 |
| Вага в упаковці, кг | 4,5 |
| Продавець гарантує упаковку | + |
| Колеса | Передні колеса PU: діаметр — 12 см, ширина — 3 см;, Заднє колесо PVC: діаметр — 9 см, ширина — 4 см. |
| Глибина в упаковці (див) | 59 |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Вага в пакованні | 4500 |
- Ціна: 1 530 ₴





