Любиш швидкість, екстремальні стрибки по пересіченій місцевості, баггі та контрольовані замети, тоді тобі точно сподобається машина 2021-01A на радіокеруванні. Колеса цієї моделі дозволяють їй розвивати велику як для радіокерованої машини швидкість.
Характеристики:
Тип: джип
Тип управління: радіокерування
Тип живлення: акумулятор
Матеріал: пластик
Вік: від 3 років
Розмір: 23 см
Розмір упаковки: 27х16.4х17.5 см
Упаковка: картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Висота | 11.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
| Тип | Автомобілі |
| Вік | 3+ |
| Комплектація | – машина;;; - пульт керування;;; |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип управління | Дистанційне |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Харчування | працює від батарейок АА (купуються окремо); |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴








