
Бізіборд 7 міні ігор спінер розетка зі штекером замок з ключами шнурівка (C 67021)
465 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6900067670212
Бізіборд - незамінна іграшка для раннього розвитку дитини! Гра представлена у вигляді невеликого дерев'яного куба, грані якого містять різні елементи. Досить легка та компактна гра не займає багато міста та може скласти компанію дитині під час довгої подорожі. Бізіборд допоможе розвинути маленьку моторику рук, логічне мислення, попрактикуватися у розрізненні форм та пристроїв.
Особливості:
- Виконана у вигляді куба;
- включає 7 різних міні-ігор:
спинер
шуруп із гайкою
розетка зі штекером
дзеркальце
ремінець
замок із ключами
шнурівка
– сприяє розвитку дрібної моторики рук та логічного мислення.
Розміри/габарити
- Довжина (см):
18 см
- Ширина (см):
14 см
- Висота (см):
13 см
Розмір упаковки:
15 см × 11.5 см × 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізіборд |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 6мес+ |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
- Ціна: 465 ₴