Розміщуй кольорові кульки в отворах і спостерігай за тим, як на дошці з'являються яскраві фрукти та ягоди: яблуко, полуниця, лимон, вишня, авокадо та багато інших! За допомогою пінцету зручно брати і класти кульку в поглиблення. Гра розвиває логічне мислення, сприяє концентрації уваги, вчить розрізняти кольори, фрукти та ягоди.
Особливості:
розмір логічної дошки 30х22, 5х1, 5 см;
на ігровій панелі зображено 10 видів фруктів та ягід (з отворами);
у набір входять кольорові кульки та пінцет;
гра сприяє розвитку логічного мислення та концентрації уваги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 22.5 мм |
| Висота | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 36мес+ |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴



