
Потяг дерев'яний логічний Гусениця їздить елементи на липучках цифри дорожні знаки (C 65632)
518 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6900067656322
Яка розумна дерев'яна гусениця! Вона береться за навчання ваших непосидючих малюків: цифри, кольори, дорожні знаки – цікава форма, швидке засвоєння. До того ж під час гри дитина розвиватиме моторику рук, фантазію та уяву.
Паркування заборонено, знак стоп, вісім іде після семи, це блакитний, а це синій – лише невеликий перелік того, що вивчить ваша дитина з цією забавною гусеницею. Грайте, вигадуйте та розвивайтеся.
Особливості:
- дерев'яна гусениця має колеса, що дозволяє їй їздити;
- пронумеровані елементи на липучках;
- відтінки кольорів;
- дорожні знаки;
- не має гострих кутів;
- Розвиває моторику рук, фантазію;
- виготовлений із міцних матеріалів, здатних витримувати активну дитячу експлуатацію.
Розміри/габарити
- Довжина (см):
26 см
- Ширина (см):
4 см
- Висота (см):
8 см
Розмір упаковки:
31.5 см × 16.7 см × 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1+ |
| Вид | Іграшки-каталки; Сортери |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Додаткові характеристики | дерев'яна гусениця має колеса, що дає змогу їй їздити;;; - пронумеровані елементи на липучках;;; - відтінки квітів;; - дорожні знаки;; - не має гострих кутів;; - розвиває моторику рук, фантазію; |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | ; - довжина (см): ; 26 см; - ширина (см):; 4 см; ; - висота (см):; 8 см |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Розмір упаковки | 31.5 см × 16.7 см × 7 см |
- Ціна: 518 ₴