Дошка, що розвиває, для найменших, яка познайомить малюків зі світлом. Бізіборд включає безліч маленьких лампочок, які потрібно включити за допомогою перемикачів. Кольорове підсвічування легко привабить малюка та допоможе розвинути дрібну моторику ручок. Бізіборд виконаний із натурального дерева та має компактні розміри.
Особливості:
- Дошка, що розвиває, для найменших;
- головна тематика бізіборду – світло;
- 7 різних перемикачів;
- Працює від 2 батарейок типу ААА (у комплект не входять;
- у комплект входить викрутка;
- Виготовлений з деревини.
Розміри/габарити
- Довжина (см):
13 см
- Ширина (см):
3 см
- Висота (см):
16 см
Розмір упаковки:
14.5 см × 6 см × 17.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізіборд |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Висота | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3+ |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
- Ціна: 1 000 ₴
