
Будиночок ляльковий лялька 24см двоповерховий з меблями в коробці Блакитний (6632)
1 529 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6967759400151
Такий будиночок – чудовий простір для гри, навчання та відпочинку, і місце, де дитина може створити свій власний маленький світ, сповнений затишку та радості. Іграшка розкривається та складається за принципом "книга". У цьому казковому будиночку можна відчиняти всі дверцята, а також є гарні балкончики та вікна. Якщо натиснути кнопку на фасаді будинку, відтворюється яскраве підсвічування і чути собачий гавкіт разом зі звуком дверного дзвінка впереміш.
Особливості:
- іграшка виконана у яскравих, рожевих тонах;
- у комплекті лялька заввишки 24 см;
- Лялька виконана у вигляді героїні популярного мультфільму;
- меблі у комплекті: стіл зі стільцями, крісло, стереосистема;
- Відчиняються дверцята, вікна;
- будиночок можна поставити на зображення ділянки;
- іграшка містить підсвічування та звукові ефекти;
- Ефекти працюють від 2-х батарейок типу "АА" (не додаються).
Розмір упаковки: 82 см × 11 см × 40 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Розмір упаковки: 82 см × 11 см × 40 см |
| Вік | 3+ |
| Особливості | іграшка виготовлена в яскравих, рожевих тонах;; - в комплекті лялька заввишки 24 см;;; - лялька виготовлена у формі героїні популярного мультфільму;; - меблі в комплекті: стіл зі стільцями, крісло, стереосистема;; - відчиняються дверцята, вікна; |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Аксесуари | Меблі; будиночок |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
- Ціна: 1 529 ₴