Музична іграшка Limo Toy Піаніно.Яскравий музичний інструмент обов'язково сподобається Вашому малюкові.
Характеристики:
Тип: музична іграшка
Вигляд: піаніно
Матеріал: пластик
Звукові ефекти
Світлові ефекти
Розмір: 28 см
Розмір упаковки: 33-23-6,5 см
Упаковка: картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1+ |
| Вид | Піаніно |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Елементи живлення | AA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴






