Триколісний самокат з колесами, що світяться від “Best Scooter” призначений для маленьких любителів активного відпочинку. Яскравий дизайн цієї моделі з першого погляду приверне малюка та стане улюбленим транспортним засобом! За рахунок триколісної конструкції та здвоєного заднього колеса самокат досить стійкий і запобігає падінню під час катання. Пластмасовий лист самокату виконаний з міцного матеріалу і кріпиться на раму. Т-подібне кермо має міцну металеву основу. Висота керма фіксується у 3х положеннях. Фігурні грипси виконані з гуми з рельєфними візерунками, які запобігають зісковзанню долоні з керма під час катання. Похила система повороту керма забезпечує максимально легке та безпечне керування самокатом.
Особливості моделі:
– яскравий та стильний дизайн;
- кола, що світяться;
- Регулювання висоти керма;
- похила система повороту керма;
- Гумові грипси;
- ножне гальмо на задньому колесі;
Характеристики:
- поліуретанові колеса;
- ширина керма – 26 см;
- Висота керма регулюється від 77 см до 86 см, з фіксацією в 3х положеннях;
- Розмір деки - 55 х 13 см;
- Розміри коліс: передні колеса: діаметр -12см, ширина - 2.4 см; задні колеса: діаметр – 8 см; діаметр – 2.4 см;
Матеріали:
Кермо – алюміній;
Дека – пластик;
Колеса – поліуретан (PU).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Висота рульової стійки | 86 см |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Звичайний |
| Вік | 3 роки; 4 роки |
| Особливості | З підсвіткою |
| Матеріали | Пластик; Алюміній |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Додаткові характеристики | поліуретанові колеса; - ширина керма — 26 см; - висота керма регулюється від 77 см до 86 см, з фіксацією в 3 положеннях; - розмір деки - 55 х 13 см; |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Вага в упаковці, кг | 3,0 |
| Продавець гарантує упаковку | + |
| Колеса | ПУ |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Гальма | ножні |
| Вага в пакованні | 3000 |
- Ціна: 817 ₴


