На трюковому самокаті найкраще кататися на майданчиках із спеціальним покриттям, але підійдуть і якісно заасфальтовані майданчики та доріжки.
Як і у всіх самокатах для трюків, кермо може обертатися на 360 градусів, щоб спортсмен міг би виконувати вправи, пов'язані з елементами обертання.
Комфортні прогумовані широкі ручки керма дозволяють спортсмену максимально перенести вагу свого тіла на кермо, що полегшує процес виконання елементів підвищеної складності.
Для безпеки самокат оснащений заднім гальмом, що наступає.
Характеристики
алюм+сталь,
трюковий,
колеса2шт, ПУ110мм-алюм,
пеггі. 88A,
ABEC-9,
кермо85см,
ширина керма 57см,
підніжка 50/32-12см,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Кількість коліс | 2 |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3000 |
| Вага в упаковці, кг | 3,0 |
| Вік | 13 років; 14 років; 9 років; 12 років; 8 років; 11 років; 10 років; 6 років |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (див) | 70 |
| Діаметр коліс | 110 мм |
| Колеса | 110 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Матеріали | Метал |
| Особливості | З поворотним кермом; З гальмами |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гальма | Ножні гальма |
| Ширина в упаковці (см) | 57 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 046 ₴
