На трюковому самокаті найкраще кататися на майданчиках із спеціальним покриттям, але підійдуть і якісно заасфальтовані майданчики та доріжки.
Як і у всіх самокатах для трюків, кермо може обертатися на 360 градусів, щоб спортсмен міг би виконувати вправи, пов'язані з елементами обертання.
Комфортні прогумовані широкі ручки керма дозволяють спортсмену максимально перенести вагу свого тіла на кермо, що полегшує процес виконання елементів підвищеної складності.
Для безпеки самокат оснащений заднім гальмом, що наступає.
Характеристики
алюм+сталь,
трюковий,
колеса2шт, ПУ110мм-алюм,
пеггі. 88A,
ABEC-9,
кермо85см,
ширина керма 57см,
підніжка 50/32-12см,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | від 5 років |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діаметр коліс | 110 мм |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Колеса | 110 мм. |
| Гальма | Ножні гальма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 133 ₴
