Конструктор Пістолет 9080-1-2-3 Конструктор Пістолет 9080-1-2-3 буде гарним подарунком для малюка. Виконаний із якісного пластику. Ваша дитина за допомогою конструктора зможе грати щодня та розвиватися. Характеристики: Тип: конструктор Матеріал: пластик Вік: від 6 років Кількість деталей: 257 Кількість дизайнів: 4 Розмір: 24,2 см Розмір упаковки: 38х26х7 см Упаковка: коробка Колір: різні кольори
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Конструктори |
| Вік | від 14 років |
| Висота в упаковці (см) | Розмір упаковки: 38х26х7 см |
| Габарити упаковки | Розмір упаковки: 38х26х7 см |
| Кількість деталей | 257 |
| Колір | Різнобарвний |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тема набору | Поліція |
| Ширина в упаковці (см) | Розмір упаковки: 38х26х7 см |
| Ширина в пакованні (см) | Розмір упаковки: 38х26х7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴

