Джип 868 - М 201 А являє собою радіокерований автомобіль.
Модель відмінно деталізована в масштабі 1:14.
Особливості моделі:
• повне керування (вперед, назад, вправо, вліво, зупинка);
• світло фар;
• докладна деталізація.
Тип живлення автомобіля – акумуляторна батарея 3.6V.
У комплекті: пульт р/в, акумулятор 3.6V, зарядний пристрій.
Пульт працює від 2-х батарейок типу "АА" (не входять до комплекту).
Розміри/габарити
- Довжина (см):
27 см
- Ширина (см):
11 см
- Висота (см):
10 см
Розмір упаковки:
39 см × 16 см × 12.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Автомобілі |
| Додатково | З пультом дистанційного керування |
| Дитячий вік | 5 років; 3 роки. 6 років; 7 років; 4 роки |
| Комплектація | пульт р/у, акумулятор 3.6V, зарядний пристрій. |
| Масштаб | 1:14 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип управління | Радіоуправління |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Габарити, см | - довжина (см): ; 27 см; - ширина (см):; 11 см; ; - висота (см):; 10 см |
| Харчування | пульт р/у, акумулятор 3.6V, зарядний пристрій. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴


