
Самокат трюковий Extreme Slide колеса PU діаметр 100 мм кермо 75см Чорно-жовтогарячий (TR2207)
1 288 ₴
- Немає в наявності
- Код: 85623
+380 (97) 736-33-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий двоколісний самокат Extreme motion – чудовий вибір для маленьких любителів активного відпочинку. Самокат оснащений колесами з високоякісного матеріалу PU діаметром 100 мм, які забезпечують плавну та комфортну їзду. Рама самокату виконана з міцного металу, що гарантує його надійність та довговічність. Кермо встановлене на висоті 75 см, що дозволяє підібрати оптимальний розмір для дитини.
Розмір упаковки 13 x 74 x 53 см
Вага 3 кг 700 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 7+ |
| Матеріали | Полиуретан; Метал |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діаметр коліс | 10см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 80 кг |
| Продавець гарантує упаковку | + |
| Колеса | 100 мм |
| Харчування | - |
| Гальма | Ножні гальма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 288 ₴





