Двоколісний самокат від Skyper Neon - призначений для активного відпочинку дитини і стане прекрасним міським транспортним засобом.
Міцна металева конструкція та поліуретанові колеса легко і безшумно ковзають дорогою, а сталева конструкція здатна витримувати великі навантаження. Конструкція самокату компактна, складана та зручна для перенесення, форма керма - пряма.
Особливості моделі:
- сталевий ножний гальмо на задньому колесі;
- ручне гальмо з правого боку;
- Гумові грипси;
- Складна конструкція;
- Пластикові диски коліс;
- наклейка на деку - наждак.
Характеристики самокату:
- Великі колеса PU 200 мм;
- підшипники АВЕС 7;
- Висота керма регулюється від 77 см до 102 см;
- Ширина керма: 45.5 см;
- Розміри деки: 52 х 10 см;
- Корисна довжина деки: 31 см.
- Висота від підлоги 12 см;
- матеріал деки (платформи): сталь;
- матеріал стояка керма – сталь;
- Складна підніжка - 8 см.
Максимальне навантаження: 70 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Звичайний |
| Вік | 3+ |
| Особливості | З гальмами; З регулюванням висоти |
| Матеріали | Полиуретан |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діаметр коліс | 200 мм |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | Висота керма регулюється від 77 см до 102 см; • Ширина керма 40 см; • Розміри деки: 53 х 10.5 см; • Корисна довжина деки: 30 см; |
| Максимальне навантаження, кг | 70 кг |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Колеса | переднє та заднє 200 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Додатковий текст | Міцна металева конструкція та поліуретанові колеса легко й безшумно ковзають дорогою, а сталева конструкція здатна витримувати великі навантаження. Конструкція самоката компактна, складана та зручна для перенесення, форма керма — пряма. |
| Гальма | Ручне гальмо, заднє ножне |
- Ціна: 1 464 ₴



