
Пазлі Danko Toys Спортивна червона машина на 2000 елементів у коробці (С2000-01-10)
302 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2000999154546
+380 (97) 736-33-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Класичний пазл у 2000 елементів. Яскравий та насичений пазл, висока якість матеріалу та деталей.
Вид Класичний пазл, односторонній, картон
Деталі 2000 шт.
Розмір у зібраному вигляді (ДхШ) 660x940 мм
Розміри пакування (ДхШхВ) 393x293x50 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6+ |
| Додаткові характеристики | Для хлопчика ⁇ Для дівчинки |
| Комплектація | 2000 елементів |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Розміри | 393x293x50 мм |
| Розміри готової картинки | 660x940 мм |
| Розміри | 393x293x50 мм |
| Розміри готової картинки | 660x940 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | машини |
| Тип | Класичні |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴