Двоколісний самокат «LOKI» Skyper призначений для дітей віком від 5-ти років. Конструкція самокату складана, що робить його компактним та зручним для перенесення.
Характеристики самокату:
• Великі PU колеса 200 мм (матеріал поліуретан);
• Ручне гальмо;
• Ніжне гальмо на задньому колесі;
• Сталева рама;
• Підшипники АВЕС 7;
• Висота керма регулюється від 96 см до 106 см;
• Розмір деки: 52 х 15 см; Корисна довжина деки: 32 см.
• Складна підніжка;
Максимальне навантаження: 70 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 200 мм |
| Додатковий текст | великі колеса PU — 200 мм; підшипники АВЕС 7; висота керма регулюється від 96 см до 106 см; ширина керма: 45.5 см; розміри дека: 52 х 15 см; корисна довжина дека: 31 см; висота від підлоги — 12 см; матеріал деки (платформи): сталь; стійки керма — став |
| Колеса | переднє та заднє 200 мм |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 70 кг |
| Матеріали | Полиуретан |
| Особливості | З гальмами; З регулюванням висоти |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ручне гальмо, заднє ножне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 404 ₴

