
Самокат трюковий Best Scooter HIC-система пеги алюмінієвий диск та дека колеса PU d=10 см Чорно/оранжевий (BS-18109)
1 761 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56124
Самокат Best Scooter BS-18109 – новинка для досвідчених райдерів! Цей самокат відноситься до типу трюкових і має ряд відмінностей від звичайних у конструкції, матеріалах та розмірах.
1. Конструкція максимально спрощена. Система HIC.
Небагато про HIC-систему компресії трюкових самокатів: ця система компресії найбільш використовується через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується за рахунок болта, вкрученого в "якір" у вилці.
Компресія – це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
2. Рама цього самокату посилена та виконана з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видніються зварні шви.
3. Колеса моделі, як і належить трюковому самокату, маленькі в діаметрі (всього 10 см) з великою жорсткістю, виготовлені з PU. Алюмінієві диски.
4. Підшипник типу ABEC 7 робить самокат по-справжньому швидкісним та зручним для розгону при виконанні трюків.
5. Досить довгий вузький лист покритий спеціальною шкіркою, яка забезпечить краще зчеплення ноги райдера з нею.
6. Накладки на кермо, тобто грипси, у цього самокату виконані з міцного матеріалу, що не ковзає.
7. Дві пеги на осях самокату.
Матеріали:
Конструкція – 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
Колеса – PU (поліуретан);
Диски коліс – високоміцний алюміній;
Ручки – гума.
розміри:
Висота керма:
Від листа - 82 см,
Від підлоги – 87,5 см.
Ширина керма – 52,5 см;
Деко - 49,5 х 10 см;
Корисна довжина деки – 35 см.
Діаметр колеса – d=10 см, ширина – 3 см.
Пеги – 5,4 см.
Максимальне навантаження 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | від 5 років |
| Матеріали | Полиуретан; Метал |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діаметр коліс | 10см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Додаткові характеристики | Конструкція — 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;; Колеса – PU (полиуретан);; ; Диски коліс — високоміцний алюміній; Ручки — гума. |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | Висота керма: ; Від дека — 82 см, ; Від підлоги — 87,5 см; Ширина керма — 52,5 см; Деко — 49,5 х 10 см; Корисна довжина деки — 35 см; Діаметр колеса — d = 10 см, ширина — 3 см; Пеги — 5,4 см. |
| Максимальне навантаження, кг | 100 кг |
| Продавець гарантує упаковку | + |
| Колеса | 100 мм. |
| Харчування | - |
| Гальма | Ножні гальма |
- Ціна: 1 761 ₴
