Лялька "Фея" WX135-3-5
Це лялька мрії будь-якої маленької дівчинки, у неї дуже гарне личко, довге волосся, одягнена вона в гарну ошатну сукню, а ще в неї є крила.
Руки та ноги на шарнірах. Згинаються в різні боки
Висота ляльки 30 см;
Виготовлена із безпечного матеріалу.
Розмір упаковки: у коробці 33*28*6.5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 258г |
| Висота ляльки | 30 см |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Інтерактивна | Немає |
| Комплектація | Лялька 30 см Аксесуари |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Розмір упаковки, див | 33*28*6.5см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ляльки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 577 ₴
