
Самокат триколісний iTrike з підсвічуванням коліс Блакитний з зеленим (BB3-013-4-C-BL)
568 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30447420811110
Дитячий триколісний самокат Itrike оснащений поліуретановими колесами для м'якої їзди по асфальту, з підсвічуванням, яке видно в нічний час доби. Дитина буде в захваті від миготливих світлодіодних вогнів, які горять сильніше при набиранні швидкості, а батьки не втратить на увазі юного гонщика.
Кермо у дитячих самокатів регулюється за висотою, що дозволить використовувати транспортний засіб не один рік. Поворот коліс у самокаті здійснюється нахилом кермової стійки у бік повороту, така система керування є більш зрозумілою для маленьких дітей. Ніжне гальмо розміщене над заднім колесом забезпечить максимальну безпеку їзди.
Дитячий самокат Itrike стане відмінним подарунком для активної дитини під час прогулянок. Стильний та сучасний дизайн самокату виконаний із міцного ударостійкого пластику, який витримує велику вагу. Він допоможе весело та з радістю проводити час, сприятиме розвитку координації рухів та вмінню тримати рівновагу.
Характеристики:
- Самокат підходить для дітей віком від 2-х років
- Рама виконана із сталі
- Кермо регулюється по висоті
- Ручки гумові
- Колеса виконані з поліуретану
- Підсвічування коліс
- Ніжне гальмо розміщене над заднім колесом
- Матеріал: сталь, пластик
- Висота керма: 60-69 см
- Розмір підніжки: 29-11 см
- Діаметр коліс: передні – 12 см, задні – 7,5 см
- Максимальне навантаження: 20 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | від 2 років |
| Дитячий вік | 5 років; 3 роки. 2 роки. 4 роки |
| Матеріали | Полиуретан; Метал; Пластик |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діаметр коліс | 4.7" (12 см) |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Додаткові характеристики | зі світними колесами |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Колеса | передні — 12 см, задні — 7,5 см |
| Гальма | ножні |
- Ціна: 568 ₴
