Самым лучшим и всегда желанным подарком для девочки является кукла.
Представленный набор порадует любую малышку и сделает игры намного интереснее и разнообразнее.
Комплектация:
- Кукла
- Коляска
- Питомцы (4 шт)
- Аксессуары
Характеристики:
- Тип: игровой набор
- Пол: для девочек
- Возраст: 3+
- Цвет: разноцветный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 500 |
| Вік | 3+ |
| Висота в упаковці (см) | 35см |
| Висота ляльки | 29 см |
| Глибина в упаковці (див) | 8,5 см |
| Дитячий вік | 5 років; 3 роки. 6 років; 7 років; 4 роки |
| Інтерактивна | Немає |
| Комплектація | Лялька, Коляска, вихованці (4 шт.), Аксесуари |
| Особливості | Шарнірні |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Розмір упаковки, див | 35 х 8,5 х 33см |
| Серія | Miss Gaga |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ляльки з аксесуарами; Ляльки |
| Ширина в упаковці (см) | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴

