- Размер - 29 см.
Сумочка, расческа, микрофон.
2 вида.
В коробке, 30-32,5-6,5см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 350 |
| Вік | 3+ |
| Висота в упаковці (см) | 33 см |
| Висота ляльки | 29 см |
| Глибина в упаковці (див) | 7 см |
| Дитячий вік | 5 років; 8 років; 3 роки. 6 років; 7 років; 4 роки |
| Інтерактивна | Немає |
| Комплектація | лялька, мікрофон, сумочка, гребінець. |
| Матеріал | Пластик, тканина |
| Особливості | Шарнірні |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Продавець гарантує упаковку | Да |
| Розмір упаковки, див | 29*33*7см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ляльки |
| Ширина в упаковці (см) | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴
